"sevgi yazıları" ile Etiketlenen Konular

O olmadigi zamanlar, kalabalik icinde bile onsuz olmaktan gelen derin yalnizligi duymuyorsan; onun karsisinda bütün duygularin felce ugramiyorsa; elini tuttugunda icin titremiyorsa; yüzüne baktigin zaman basin dönmüyorsa; "SEVMIYORSUN" demektir (daha&helliip;)
Bugün olduğu gibi yarın da, yarından sonra da, Ondan sonraki günlerde de gözlerimdeki yerinin değişmeyeceğine... Seni bir ömür seveceğime...Kelebek lerin renklerinin insani büyülemesi gibi, yarınımda da hep sevginle yasayacağıma... (daha&helliip;)
Mutlu giden bir beraberliğiniz var. Bu beraberliği artık evlilikle sonuçlandırmanın vaktinin geldiğini düşünüyorsunuz. Şimdi yapılması gereken bu düşüncenizi romantik bir şekilde sevgilinize söylemek. (daha&helliip;)
Günün birinde bir çiçekle su karsilasir ve arkadas olurlar. Ilk önceleri arkadaslik olarak devam eder iliskileri. Tabii ki her zaman lazimdir arkadaslik birbirini tanimak için. (daha&helliip;)
Aşk garip bir oyun. Ayrıca garip olan sadece aşkın kendisi değil, aynı zamanda aşkın sembolleri de oldukça farklı. Gelin aşkın sembollerine birlikte bir göz atalım... (daha&helliip;)
Kadınlar, erkekler ve aşk... Mutluluğun formülünü her yerde aradık durduk ama bir türlü bulamadık. Şimdi, hiç aklımıza gelmeyen bir kaynak bize yardıma hazır; fizik kitapları. Çünkü aşkın dinamiklerini de o meşhur fizik kanunları belirliyor. (daha&helliip;)
Kalp kırıklığının ilk aşaması, korkunç bir kırgınlık hissi. Ama tamamen geçici ve iyileşmek için gerekli. Bununla daha kolay başa çıkmak için aşağıdaki adımları takip edin. (daha&helliip;)
Rabbim Bir insan koy kalbime Ama o insan senin de sevdigin olsun (daha&helliip;)
 "Aşk doğa eczanesinde nasıl elde edilir?"diye hiç düşündünüz mü? Birileri düşünmüş olmalı ki, aşkın reçetesi hazırlandı... Dozunu tutturmaksa size kaldı (daha&helliip;)
 "Numeroloji: Aşk ve İlişki Rehberiniz" adlı kitabın yazarı Sonia Ducie'ye göre, doğum gününüzün, aşk hayatınız üzerinde inanılmaz ve büyüleyici etkileri var (daha&helliip;)
Okuyun, ondan emin olun! BİRBİRİNİZİ gerçekten sevip sevmediğinizi anlamak için ipuçlarına ihtiyacınız var. İşte biz de bu ipuçlarını araştırdık. Biliyoruz aşk bağlarınız kuvvetli ama siz yine de emin olun! (daha&helliip;)
Aşkın Bilinmiyen Kanunları İşte kimi zaman düşündüren, kimi zaman da güldüren aşk kanunları: (daha&helliip;)
Sen Hangi Aşk türüne Yakalandın ? (daha&helliip;)
Seni Seviyorum Aylar önce bir gün seninle konuşurken konuşma sırasında ebedi aşk ucunda ölüm varsa o en hararetli anında öleceksen var demiştin. (daha&helliip;)
Türkçe SENI SEVIYORUM ingilizce I love you Almanca ich liebe dich Fransizca Je t`aime ispanyolca Te quiero italyanca Ti amo (daha&helliip;)
  AÇELYA : Nefse hakimiyet. AÇELYA HİNT : "Gerçek şu ki, herşey bitti!" ADAÇAYI Eşler arasında "Biz iyi bir aileyiz" mesajıdır. AKASYA (PEMBE VEYA KIRMIZI) Güzellik, zerafet ve incelik; "Seni beğeniyorum." AKASYA (BEYAZ) Dostluk; "Bizimki temiz bir sevgi, belki biraz arkadaşça..." AKASYA (SARI) Platonik aşk, isimsiz aşık.. ANANAS "Sen kusursuz birisin!" ARDIÇ "Seni koruyacağım!" AYÇİÇEĞİ (ÇİÇEK OLARAK) "Sana tapıyorum!" BADEM "Aşkımızın sürmesini ümit ediyorum." BİBERİYE Anma ÇAN ÇİÇEĞİ "Aşkımıza sadakatle bağlıyım!" ÇİNGÜLÜ "Zarif ve çok güzelsin!" ÇUHA ÇİÇEĞİ "Çok güzelsin." DEFNE Terfi eden kişilere gönderilir;...
1- "Seni seviyorum" demeye doymuyorsanız. 2- En bakımsız halinizi bile görmesine aldırmıyorsanız. 3- En bakımsız halinize bile bayılıyorsa. 4- En sarhoş olduğu zamanlarda bile, asla size eski sevgilisinin adıyla hitap etmiyorsa. 5- Eski sevgilinizi gördüğünüzde içiniz kıpır kıpır olmuyorsa. (daha&helliip;)
Aşk doğa eczanesinde nasıl elde edilir? İlacın Adı: Aşk Familya: Sevdaca Bitki Adı: Aşkus Tadarus (daha&helliip;)
Sevmek inanmaktır. Sevmek yaşamaktır. Sevdiğini kendisi gibi, kendisinden de çok duyumsamaktır. Sevmek sevdiği olmaktır. (daha&helliip;)
12
Sayfa başına git