Aşk Sözleri, Aşk Yazıları, Aşk Şiirleri Güzel Sözler, Güzel Yazılar Eklemek için TIKLAYIN
Aşk Sözleri
Benimsayfam'da Paylaş Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş
 1. ARZU
  14th Ekim, 2008 19:57

  Bukadar milletine bağlı ülkesine bağlı bir vatanseverin adını vatanı peşkeş çekmekten başka işi olmayanların ağzına almasından büyük nefret duyuyorum.

 2. TuTqu
  28th Ocak, 2009 17:43

  eğer türk isek üstümüze düşen görevLeri yapmamız gerekir . üLkemizi çağdaş uygarlık seviyesine ulaştırmamız gerekir. uLusumuza miLLetimize insanımıza sahip çıkmamız gerekir ! en önemlisi watanımızı ßir kaç kendini ßiLmeze bırakmamaLıyız !

 3. FalÇaTa
  2nd Mayıs, 2009 11:06

  türk her yerde türktür ve ne yapması gerektiğini çok ama çok iyi bilir … Türküm diyen her zaman türk olmanın sorumluluklarını bilir ve uygular …TÜRK OLMAK ŞEREFTİR…

 4. Alperen
  17th Temmuz, 2009 23:14

  TuTqu Cevabım sanadır azdır ve özdür.. Eğer Türk isek üstümüze düşen görevleri yapmamız gerek. demişsin ya… Sonra da çağdaş uygarlık seviyesine ulaştırmamız gerektiğinden bahsetmişsin… Ulusumuza Milletimize İnsanımıza sahip çıkmamız gerektiğinden… Ve de en önemlisi demişsin ”VATAN” ımızı bir kaç bilmeze bırakmamalıyız demişsin… Dediklerin, demeye çalıştıkların iyi güzel hoş şeyler ama ben inanmıyorum ki bunu sen ve senin gibilerle başaralım… Atatürk’ün armağan ettiği Türkçemizde tutQu yoktur tutku vardır ve üstüne düşen görevlerimiz başında DİLİNİ, dinini , kültürünü benimseyip koruman , Ve en önemliside watanın değil VATAN’ın için kanını canını vermendir..! Dilini kaybeden milletler, benliğini de kaybeder. M.Kemal ATATÜRK… Sağlıcakla kalın..

 5. yasemin
  22nd Temmuz, 2009 18:48

  Kesinlikle Alperen arkadaşıma katılıyorum,keşke dilimizi en güzel şekilde konuşup,koruyup yabancı kelimelerden uzak tutabilsek.

Sayfalar: [1] 2 3 4 5 6 7 » Tüm Yorumlar

Adınız (Gerekli)

Mail (Paylasilmaz) (Gerekli)

Google'dan Gelen Aramalar : 
türklük sözleri, türklükle ilgili sözler, türkiye ile ilgili sözler,