Aşk Yazıları – Aşk Sözleri

Aşk Resimleri

Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 670x467 ve %3$sKB ) Buraya Tıklayın   
             
                           
Tabloyu inceleyen bir sanat eleştirmeni ressama sordu: Güzel bir tablo doğrusu,ama anlamını bir türlü kawrayamadım'dedi. 'Adamın wurduğu kapı hiç açılmıycak mı? ona kapı kolu çizmeyi unutmussunuz da...' Ressam gülümsedi. 'Adam sıradan bir kapıya wurmuyor ki... dedi we tablosunun anlamını açıkladı. 'Bu kapı,insanın kalbini simgeliyor. Ancak içeriden açılabildiği için dışarıda kol olması gerekmiyor... O kapı size içeriden açılmamıssa GİREMEZSİNİZ...!!!!  
binlerce gündür boğazıma usturayım özgürlükte çürüyor uçurtmamın çıtaları dua et de ölümün farkına varmadan ölelim öldüm ulan ölmekten! kapat/sana gözlerimi
Sizler için Aşk Resimleri Serisine Devam Ediyoruz. En Güzel En Değişik resimleri burada bulabilirsiniz. ister bilyasarınızda arka plan olarak kullanın isterseniz sevgilinize gönderin..(daha&helliip;)
Sevgilinize ve sevdiklerinize gönderebileceğiniz tipten birbirinden güzel msn ifadeleri. (daha&helliip;)
Hareketli, sevgiyle alakalı ışıl ışıl msn ifade ve yazıları.. (daha&helliip;)
İnternette fotoğrafları dolaşan bu minik kız, görenleri 'işte yeryüzünün meleği' dedirtiyor. İşte mavi gözleriyle çok masuk bakan bu güzel kızın birbirinden güzel fotoğrafları.. (daha&helliip;)
Yeniyıl Resimleri, Yılbaşı Resimleri, Yılbaşı Kutlama, Noel, Noel Baba, Yeni Yıl Kutlama, Kardan Adam, Kar, Çam Ağacı, e-kart, Yılbaşı Kartları, Karpostal, Yılbaşı, Yeniyıl, Güzel, Resimleri İçin Tıklayın.  (daha&helliip;)
 Emo culara Emo yu merak edenlere Resim Arsivi yaptık, Umarım begenirsiniz.. Bu resimleri ister msn de avatar ister bilgisayarda arkaplan ister cep telefonunda kullanin yorumlarını eksik tutmayin.. (daha&helliip;)
♥ kırık bir aşk.................hikayesi bu...♥ ♥umutsuzluklarla..........ve hüzünle dolu...♥ ♥güneşinden yoksun; umut, bulutlar ardında♥ ♥gökyüzü kapkaranlık ve biz burada ışıksızız♥ (daha&helliip;)
TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİNİN KURULDUĞU GÜN OLAN VE TÜM DÜNYA ÇOCUKLARINA BAYRAM OLARAK ARMAĞAN EDİLEN VE DÜNYANIN TEK ÇOCUK BAYRAMI OLAN 23 NİSAN MİLLİ EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLU OLSUN 23 Nisan Resimleri Ekleyen:Reyhan23 Nisan Resimleri Ekleyen:Reyhan23 Nisan Resimleri Ekleyen:Reyhan23 Nisan Resimleri Ekleyen:Reyhan23 Nisan Resimleri