Aşk Yazıları – Aşk Sözleri

Nefret Şiirleri

daha az seviyorum senigiderek daha azunutur gibi  seviyorumazala azala aramızdaki uzaklığın karanlığındageceler  kısalıp, gündüzler uzuyorböyle oluncadaha az seviyorum senikendini  iyileştiren bir yara gibidaha az ve zamanlasen geceyi  tutuyorsun, ben nöbetiniuzak dağ kışlalarındagörmüyoruz birbirimiziusul usul sis iniyorkopmuş yollaraışığı hafif, uykusu ağır  koğuşlarda üzerini örtüyorum seninbir çığ gibi büyüyorsun rüyalarımdasevgilim sevgilimyıldızları daha...
MEYHANECİ•Doldur meyhaneci içeyim bu akşam•İçipte kendimden geçeyim bu akşam•Varsın dost dediklerim düşmanım olsunlar•Beni benden alan utansınlar•Yıllardır ben avundum yalan sözlere•Ne kadar sahteymiş herşey yalan şimdi•Avuçlarımdan kadehler hiç boşalmasın•Kendime gelince yaşayamam meyhaneci•Hep ezilen yıkılan ben oldum•Herkesi kendime dost sandım•Ne yazıkkı gerçekleri yaşadım öğrendim•İçmesem ben çıldırırım meyhaneci•Sahteymiş sevgiler yalanmış dostluklar•Geriye dön bir...
sen geceyi tutuyorsun, ben nöbetini uzak dağ kışlalarında görmüyoruz birbirimizi usul usul sis iniyor kopmuş yollara ışığı hafif, uykusu ağır koğuşlarda üzerini örtüyorum senin bir çığ gibi uyuyorsun rüyalarımda sevgilim yıldızları daha büyüktür bazı gecelerin nöbet kadar yalnızken öğreneceksin bunu daartık daha az seviyorum seni unutur gibi, ölür gibi daha az yeniden ödetiyorum kendime onca aşkın öğretemediğini kolay değildi kaç acı birden imtihan etti...
Gün senin günündür artık… Sen, ben ve gölgeler denklemine yenik düştü bir yanım. Harcanacak tek bir “gel”im bile kalmadı, hiçlik sokaklarında kaybolmayı emir biçtiğin ömrüne. …Bir mucizeyi yok ettin…
KARŞILIKSIZ AŞKDelidir yüreği,Kalbi yanık,Sevmişti ah ki ne yazık.Karşılıksızdı aşkı,Zaten beklentisiz sevmişti. (daha&helliip;)
BEN ANLAMSIZ KAVGALARLA BEN YARINSIZ SEVDALARLA BEN ANLATILAN MASALLARLA YITIRDIM İNANCIMI KURALSIZ İNSANLARIN SAHTE CENNETLERINDE YANLISI DOGRUDAN KARAYI BEYAZDAN ADAMI ADAMDAN AYIRMAKLA GECTI GENCLIGIM. (daha&helliip;)
Binmediğim hiç bir otobüs Beklemediğim hiç bir durak kalmadı bu şehirde Gittikçe azalıyor hayat Neyi erken yaşadıysam Hep ona geç kalıyorum Sana göçüyorum her sonbahar Yolların çıkmıyor aşkıma Unuttuğun yağmurların adı saklımda Seni içimden terk ediyorum (daha&helliip;)
Aglayacagım sesimi bile duynayacaksın... hıçkırıklarım bir bir çogalsa bile Beni bir türlü anlamayacaksın... göz yaşlarım nehirleri doldurup... denizlere ulaş sada... sen beni yine de anlamayacaksın... (daha&helliip;)
Senin için yazdım bu şiiri oku Oku,ki bende bıraktıgın acıları gözyaşlarını kalbimin kırıklıgını anla Anlaki beni birkez olsun düşün (daha&helliip;)
Ömrümün en güzel senelerini Alıpta gittiniz bu şehir ve sen Gönlümün en masum ümitlerini Çalıpta gittiniz bu şehir ve sen (daha&helliip;)
Bana bunu yapmayacaktın Öyle sırtımdan vurmayacaktın beni Gelişin gibi onurlu olmalıydı gidişin Ve öylesine gururlu bitişin. Gel gör ki kötü oynadın bu oyunu Erken düştü masken yüzünden (daha&helliip;)
Karadır kaderim, kötüdür benim, Alın yazısından nefret ederim. Doğmadan yazılır deseler bile, Rakıya vurunca isyan ederim. (daha&helliip;)
Bir çığlık ürkütüyor, Ala şafağını gecenin… Ve o ses ki parçalıyor tüm dengeleri… Çözümü olmayan şu bilmecenin, Gizleriyle dönüyor dünya yörüngeleri… (daha&helliip;)
Duracaktı sanki kalbim o gece, Mutluluk türküsü tutturuverdi. İsmini yazmıştım hep hece hece, Hayallerim bak gerçek oluverdi. (daha&helliip;)
Yazamıyorum… İçimden gelmiyor yalan sevdalara nameler döktürmeyi Oysa ki Ne telaşlı, ne utangaç günlerimiz vardı İçimden gelmiyor (daha&helliip;)
12