Aşk Yazıları – Aşk Sözleri

Aşk..

6.390

YanLız oLanLara;Aşk Bir Kelebek Gibidir,peşinDen Koştukça Hep Senden Kaçar..En iyisi bırak uçsun, iNanki Hiç BekLemediğin Bir Anda GeLip Omzuna Dokunuverir..Aşk Mutlu eder,Bazende üzer ama aşk özeldir,Aşkını Hak Eden birine Sunarsan Eğer..

SevgiLisi oLanlara;Aşkın amacı BiriLeri için mükemmel insan oLmak değildir,Seni mükemmelliğe En çok yaklaştırıcak insanı Bulmaktır..

ÇapkınLara;Sevmediğin Birine asla seni seviyorum deme..İçinde OLmayan duygulardan Varmış gibi Söz Etme..Kimsenin hayatına kalbini kırmak için girme..Sevgi doLu Bakan gözLere Asla Yalan söyleme,Çünkü birine VerebiLeceğin En büyük Acı, aşık olmadığın birini Kendine aşık Etmektir..

EvLi oLanLara;SEven iNsan senin Hatan yerine özür diLerim diyendir.. Neredesin yerine Ben Burdayım Diyendir.. Nasıl Yaparsın Yerine niye Yaptığını anlıyorum diyendir..Ve Aşk keske Yerine Daima iyi ki diyendir..

KaLbi Kırık oLanLara;Kalp Yarası siz kanatmaktan Vazgeçinceye kadar Sürer, Ve iLacı Bu Acıya aLışmak değiL ondan Ders çıkarabiLmektir.

Aşık Olmaktan KorkanLara;Aşka düş ama tökezLeme, anla ama Bekleme,Paylaş ama isteme,Yaralan ama Asla acıyı içinde büyütme…

Sevdiğini Fazla Sahiplenenlere;Sevdiğinin Bir başkasıyla Mutlu olduğunu Görmekden Daha Acı Birşey Warsa,O da Seninle Mutsuz Olduğunu görmektir..

Aşkını itiraf Etmeye çekinenLere;Sevdiğinden Ayrılınca Aşk Acı Verir, Sevdiğin Seni Terk Edince daha da çok acı Verir ama En Acısı, Onu Ne kadar Sevdiğini biLmesine hiç fırsat Vermemektir..

Dönmeyecek birini Hala BekleyenLere;Hayatın En hüzünLü Anı, DeLi gibi Sevdiğin insanın Buna Hiç Değmediğini Gördüğün Andır.Ve En büyük Kaybın oNun için Harcadığın Zamandır..Senin aşkını şu Gün Hak Etmeyen, biLki 10 Sene Sonra Yine Hak Etmeyecektir.. O Yüzden Bırak Gitsin !…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.