Ayrılık Acısı Çekenlere

Ayrılık Acısı Çekenlere
25 Mart 2008 tarihinde eklendi, 1.866 kez okundu.

Bir k için yapabileceğin her şeyi yaptığına inanıyorsan ve buna rağmen hala yalnızsan, için rahat olsun. Giden zaten gitmeyi kafasına koymuştur ve yaptıkların onun dudağında hafif bir gülümseme yaratmaktan başka hiçbir işe yaramayacaktır. Sen kendini paralarken o her zaman bahaneler bulmaya hazırdır. Hani zınla kuş tutsan “Bu kuşun kanadı neden beyaz değil diye bir soruyla bile karşılaşabilirsin.. iki ucu keskin bıçaktır bu işin. Yaptıklarınla değil yapmadıklarınla yargılanırsın her zaman. Bu mahkemede hafifletici sebepler yoktur. İyi halin cezanda indirim sağlamaz. Sen, “Ama senin için şunu yaptım” derken o, “şunu yapmadın” diye cevap verecektir.
Ve ne söylersen karşılığında mutlaka başka bir iddiayla karşılaşacaksındır. Üzülme, sen aşkı yaşanması gerektiği gibi yaşadın. Özledin, içtin, ağladın, güldün, şarkılar söyledin, düşündün, şiirler yazdın. “Peki o ne yaptı” deme. Herkes kendinden sorumludur aşkta. Sen aşkını doya doya yaşarken o kendine engeller koyuyorsa bu onun sorunu. Bir insan eksik yaşıyorsa, ve bu eksikliği bildiği halde tamamlamak için uğraşmıyorsa sen ne yapabilirsin ki onun için HAYATI ISKALAMA LÜKSÜN YOK SENİN. Onun varsa, bırak o lüksü sonuna kadar yaşasın. Her zamanki gibi yaşayacaksın sen. “Acılara tutunarak” yaşamayı öğreneli çok oldu. Hem ne olmuş yani, yalnızlık o kadar da kötü bir şey değil. Sen mutluluğu hiçbir zaman bir tek kişiye bağlamadın ki…..

Etiketler:

Ayrılık Acısı Çekenlere Konusuna 64 Yorum Yapıldı
 1. İREM dedi ki:

  off yha çok güzel ege ben seni çok sevdim..umarım bundan sonrak hayatında mutlu olursun

 2. esat dedi ki:

  sevginizi hak edene verin hak etmeyene…….

 3. mert ^^* aşık oldum bakıroğlu dedi ki:

  Ben Aşık Oldum Be Zulum Dunya Sevdiğim Kız Gıttı Artık Baskar Ellerde Ama Bende Baska Bir Kıza Asık Oldum !!!!……

 4. emre dedi ki:

  seni çooooook seviyprummmm

 5. HALUK dedi ki:

  kardeş eline yüreyine saglık bu lanet acıyı anca ve anca çeken bilir eyvallah harika olmuş…

 6. sevgi dedi ki:

  ben yaşadım… bilirim… sevdiğin kişinin yüzüne bile bakmaması ne kötü ne aşağılık bir duygudur o… ağlamak istiyorum sevginin ağır bastığı nefretle karışık acıyla hasretle karışık ama buram buram aşk kokan duygularımla ağlamak istiyorum kalbimde beynimde ve şuurumda biriken veshasıl bir atom bombasına dönüştüren bu basınç istiyorum ki gözyaşlarımla boşalsın boşalsın ki tomurcuk göz yaşlarımla adını yazıp yanaklarıma huzura ulaşabileyim… (YORUMLARINIZI BEKLİYORUM…) (ŞİMDİDEN SAOLUN)

 7. su aslan dedi ki:

  bencede bunu yaşayan bilir şahsen ben yaşadım ama af da diledim biliyormusun bana en aşalık suçlulara verilen şans dan bile vermedi bir şans tanımadı tanımadı bunu yaşayan bilir
  ama üzülmüyorum ya kendi kaybetti

 8. arzu dedi ki:

  çok güzel yazılmış eline yüreğine sağlık

 9. Tolga dedi ki:

  çok güzel bunu yaşayan bilir eline sağlık yazanın =(=(=(

 10. emrebey53 dedi ki:

  knk elerıne saglık guzel yazmişsın ama yanlızlık çok kotu bi şey kımseye vermesın

 11. dilara dedi ki:

  vay be birini sevdim sebepsiz ama o bni sevmedi yani bn böyle aşkın a.p

 12. gamze tular dedi ki:

  süperrrr :-(

 13. emojan coz!! dedi ki:

  ahama bahasıı sösleri anlayahamıomm ?:-)

 14. emojan coz!! dedi ki:

  :-* wahallah cohoqq güsell payldmm

Sayfa başına git