Aşk Yazıları – Aşk Sözleri

Beden dili onu ele veriyor…

22.04.2011

Birinden hoşlanıyor ve onun da sizden hoşlandığını düşünüyorsunuz ama davranışları pek birbirini tutmuyor ne yapacaksınız? İşte onu çözmenin ipuçları:

Sizi arkadaşı olarak gördüğünü söylüyor ama her fırsatta dokunmanın yollarını arıyorsa, beden dilini çok iyi okumanızda fayda var. İşte onun davranışlarını çözmene yarayacak birkaç önemli ipucu:

 

 

Davranış Şekli 1
İçine düşecekmiş gibi davranıyor. Gözlerinin içine bakıyor, konuşurken koluna dokunuyor.
Aslında ne demek istiyor?
Etraftan duyduğun kadarıyla her kıza bu şekilde davranan bir çapkın değilse bu, “Senden çok hoşlanıyorum, birlikte olmak için fırsat kolluyorum” demek.

 

 

Davranış Şekli 2
Seni sadece arkadaş olarak gördüğünü söylüyor ama hala gözlerinin içine anlamlı anlamlı bakıyor.
Aslında ne demek istiyor?
“Senden bir elektrik alıyorum ama arkadaşlığınızın bitmesinden çok korkuyorum, eğer bana bir ışık yakarsan, bir an bile beklemeden sana duygularımı açabilirim.”

 

 

 

Davranış Şekli 3
Seninle konuşuyor, flört ediyor ama çıkma teklifinde bulunmuyor.
Aslında ne demek istiyor?
“Kendimi sağlama almak istiyorum. Duygularımdan emin olmadan bir adım atmaktan çekiniyorum. Ayrıca senin benim hakkımda ne düşündüğünü tam olarak anlamış değilim.”

 

 

Davranış Şekli 4
Konuşurken gözlerini senden kaçırıyor, başka bir şeyle ilgileniyor.
Aslında ne demek istiyor?
“Şu anda sana doğruları söylemiyorum. Söylemeye de niyetim yok. Biliyor musun, gerçekten sıkıcı bir kızsın, uğraşmam gereken başka işler var, beni meşgul etme. ”

 

 

Davranış Şekli 5
Karşılıklı otururken sürekli bacaklarını sallıyor, etrafını süzüyor, alakasız konulardan bahsediyor.
Aslında ne demek istiyor?
Aslında ne dediği çok açık ama anlamak istemeyenler için tekrarlayalım: Bu davranış, “Şu an burada olmak istemiyorum, keşke arkadaşlarımla maçta olsaydım, söylediğin aptalca şeyler de beni hiç ilgilendirmiyor”un daha kibar halinden başka bir şey değil.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.