Aşk Yazıları – Aşk Sözleri

Beyaz Yalanlar

23.04.2009

♥ Bir Arkadaşınızı Ayarlayıp Hatunla Tam Iş üzerindeyken Telefon Etmesini Sağlayın. Telefonu Açarak “Hayır Anneciğim, şimdi Gelemeyeceğim, Arkadaşım (hatunun Adı) Burada Ve Biz Yemek Yiyoruz” Deyin. Böylece O An Artık Ailenizin Onu Arkadaş Olarak Gördüğü Ve Ona Karşı Sempati Duyduğu Hissini Verin.

♥ Iş Yerinden Bir Arkadaşınızın “Takım Ruhuna Sahip Kişi” ödülünü çalın. Böylece Hem Sizin Işyerinde Başarılı Olduğunuzu Anlasın, Hem De Arkadaşlarınızla Aranızda Iyi Ilişkileriniz Olduğunu Hissetsin

♥ Sokak çocukları Derneği Için Aldığınız Kartpostalladan Bir Kısmını Ona Hediye Edin; Içi Merhametle Dolsun

♥ Lise Basketbol Takımında Iken çekilmiş Bir Takım Fotoğrafının Altına El Yazınızı Değiştirerek “en Iyi Oyuncumuz Kemal’e” Diye Yazarak Ortalık Yere Bırakın

♥ Aşk kaçmaktan çok kovalamaktır, görmekten çok özlemek, gitmekten çok beklemek, dokunmaktan çok düşlemektir, ve aşk öyle haindir ki nerde imkansız varsa ona gider.

♥ Evinizdeki değişikliklerin yeterli olmadığı durumlarda hemen taktik değiştirin. Günlük çevrenize bakarak size bu konuda yardımcı olacak “kurbanları” belirleyin ve en kısa zamanda harekete geçin.

Siz de buna “hiç önemli değil Hatice hanım teyze, benim için bir zevkti” diye cevap verin. Dikkat : Yaşlı teyzeler repliklerini çocuklardan daha çabuk unuturlar ve iyiliklerinin karşılığını ödemekte (bir ay boyunca kalp ilaçlarını almak gibi) zorlana …

Yan komşunuz yaşlı bir teyze olsun. Onunla eve geldiğiniz gece teyze kapısını aralayarak “İyi akşamlar Kemal bey oğlum. Sabah o kadar acelen vardı ki bana kalp ilaçlarımı aldığın için sana teşekkür edemedim ” desin. …

Hatunun geldiği gün kapınızı çalıp sizi her perşembe mahallenin katıldığı halı saha maçına çağırmaları için komşu çocuklarına rüşvet verin. …

♥ Ne kadar tatlı bir herif olduğunuzu kanıtlayabilmek için her türlü illegal faaliyette boy gösterin

– Bu sevda böyle ney mi İnsan deli edermiş, Bir sevindirip bin öldürürmüş, Bir güldürüp gözlerden yaşı hiç eksiltmezmiş, Gülleri açıp dalını kuruturmuş.

– Bu yedinci mart sevgimden ayrı bu yedinci eylül yardan ayrı bu yedinci kasım bacımdan ayrı bu yedinci ocak anamdan ayrı bu yedinci yaz vatandan ayrı ise ben.

– Bugün olmaz işim var,yarın olmaz dersim var,öbür gün olmaz babam evde..ulan anlasana gönlüm yok sende! :))

– Bulutlar kadar uzak güneş kadar sıcak yıldızlar kadar sıcak seni sevecek kadar manyak bir ben varım ben.

– Bulutlara yükledim özlemini,Rüzgarlarla yolladım sevgimi,Yağmurlar yağdırdım göz yaşlarımla.Küçük melekler gönderdim seni öpmeye GELDİLER Mİ..?

– Burnumda buram buram koktuğunu Seni her yerde her şeyde aradığımı Gülümseyen o güzel yüzüne Nasıl hasretim bir bilebilsen..

– ÇOK UZAK OLSA BİLE ALDIĞI NEFESİ YüREKTE HİSSETTİĞİN İNSANLAR VARDIR.YüZüNü GöRMESEN BİLE ETRAFINDAKİ HER ŞEYDE ONU BULDUĞUN CANLAR VARDIR.İŞTE SEN O İNSAN,O CANSIN.

– Çölde bir gül olsaydın solmaman için seni göz yaşlarımla sularım aşkım.

– Damdan düşer gibi hayatıma girdin, beni deli divane ettin, suçum neydi ki, beni kendine bu kadar aşık ettin.

– DENİZDE Kİ BüTüN SU TANECİKLERİ BİRER MUTLULUK OLARAK YüREĞİNE DOLSUN,O KADAR MUTLU OL Kİ;BENİ MUTLU ETMEYE YETESİN…

– Denize bakıyorum seni görüyorum Gökyüzüne bakıyorum seni görüyorum Yıldızlara bakıyorum seni görüyorum Allah seni bana kısmet etsin.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.