Aşk Yazıları – Aşk Sözleri

Müzikler

Bu kadarı az mı yeter tükendi içim zorsun zor Şşşt! kenara çekil biter burada zorla değil Suçu günahı boynuma bırak kabulüm yeter ki Düş yakamdan aman canım yoluna feda değil (daha&helliip;)
Türkiye’yi temsil edecek olan Hadise, 2009 Eurovision şarkısını ilk kez yeni yılın ilk dakikalarında TRT 1′de seslendirdi. Hadisenin Eurovision Şarkısı Dinlemek için Tıklayın.  (daha&helliip;)
Alper 30lu yaşlarda, gurme sayılacak düzeyde yemek kültürü olan kendi restoranının sahibi iyi bir aşçıdır. Lüks yaşamayı seven, işinde başarılı ama özel yaşantısını her gün farklı kadınlarla birlikte olarak düzene koyamamış, hayatını; yaptığı yemekler, günübirlik ilişkiler, paralı kadınlar üçgeninde yaşayan birisi iken; Hayatının akışı, bir gün Beyoğlu' nun arka sokaklarında,...
Eşref Saati dizisinin fragman niteliğinde tanıtım filmi internet ortamına düştü. Ve sizler için bu güzel dizinin fragmanını ekledik. Umarım beğenirsiniz. (daha&helliip;)
Dünyaya bile bile özürlü bir bebek getirir miydiniz? atv'de, çok yakında, konusuyla tartışmalar yaratacak bir dizi başlıyor: 'El Gibi'... (daha&helliip;)
Sevdiğiniz Dizinin Müziği İle Etkileyici Resimler Sizler İçin Hazırladık. (Ben Kalbimden Başka Yerde İnan Seni Bulamadım...) (daha&helliip;)
Sevdiğiniz Dizinin Eklediğimiz Müzik İle Etkileyici Resimler Sizler İçin Hazırladık. (Ben Kalbimden Başka Yerde İnan Seni Bulamadım...) (daha&helliip;)
Sevdiğiniz Dizinin Nostajı Müziği İle Etkileyici Resimler Sizler İçin Hazırladık. (Ben Kalbimden Başka Yerde İnan Seni Bulamadım...) (daha&helliip;)
Sevdiğiniz Dizinin Müziği İle Etkileyici Resimler Sizler İçin Hazırladık. (daha&helliip;)
 Sevdiğiniz Dizinin Müziği İle Etkileyici Resimler Sizler İçin Hazırladık. (daha&helliip;)
 Sevdiğiniz Dizinin Müziği İle Etkileyici Resimler Sizler İçin Hazırladık. (daha&helliip;)
Sevdiğiniz Dizinin Müziği İle Etkileyici Resimler Sizler İçin Hazırladık.  (daha&helliip;)
Bu Şarkıyı İlk Kez Dinleyipte Etkilenmeyenlerin Olacagını Sanmıyorum.. Bir Sarkı bu Kadar Güzel Yazılabilir Bir Sarkı bu Kadar Güzel Sölenebilir Bir Sarkı Bu Kadar Güzel Calınabilir.. (daha&helliip;)
  Mustafa Erdinç arkadaşımızın Kendi Yazıp Okuğu şiirinin Video Klibi .. (daha&helliip;)
12