"Özlem Şiirleri" ile Etiketlenen Konular

Gittin sentüm gidenler gibi... beni tamamladığını düşünürkenyine yarım kaldım. Tebessümün takılı kaldı yüreğimde... sonu yokışığı yokıssız bir yolda sessiz kaldı sevdam. Korkup kaçtın beklide bu sevda dan ! Sığdıramadın kalbinetaşıyamadın doğru dürüst... Bu kadar çabuk pes edişinde bundandı belki ? Başka cümlelerin ardına sığınmanyalan sevdalara kapılman bundandı işte. (daha&helliip;)
Yavaş yavaş dökülen Sonbahar yaprağı misali, Süzülerek dökülüyor hayallerim Gözlerimde umutsuz gözyaşlarım Ve adımlarımda yanlızım ben (daha&helliip;)
Sensiz gecenin sessizliğinde Dolasıyorum karanlıklar içinde düsünüyorum ama anlamıyorum hayatı sessizlik içinde (daha&helliip;)
Özlüyorum seni. Gücüm yetmiyor unutmaya Özlüyorum Elini tutmayi sesini duymayi Boynuna sarilip omuzunda aglamayi (daha&helliip;)
Yaprakların düştüğü,güllerin solduğu ,bir sonbahar günü,rüzgarla gelen bir hıçkırık sesi duyuduğun zaman:BeNi HaTıRLa! Çıplak ağaçta bir yuva,içinde küçük bir yavru,ve acı acı bir çığlık sesi duyduğun zaman   :BeNi HaTıRLa! Gecenin sessizliğinde,rüzgarların estiğinde,pencerenin önünde,birkaç damla yağmur tanesi gördüğün zaman:BeNi HaTıRLa           
Çok zor bebeğim çok Kalbin benimle olmasa Resmin baş ucumda durmasa Senden uzakta olmak çok zor (daha&helliip;)
Hic haber almasanda, Hic görmesende, ne yaptigini bilmesende, adini duydugunda sevginin hücum ettigini fark edip, seni özledigim andir askim... (daha&helliip;)
Kalbindeyim senin Aşka hasret kaldığında Yalnızlığın kıskacındayken Koynundayım senin Vücudun kaskatı kesildiğinde Gecenin ayazında sevişmek arzusundayken (daha&helliip;)
GEÇENLERDE GÖZLERİNE DALMIŞTIM SEN İSE SORMUŞTUN 'NE DÜŞÜNÜYOSUN'DİYE BEN İSE SÖYLEMEMİŞTİM. (daha&helliip;)
Kaç zamandır yorgun gözlerim Sevgilinin tebessümüne hasret bu yüreğim Kapı pencere geleceği günü beklerim Dön dön artık gel bitanem (daha&helliip;)
İster yeşil gel bana, ister mavi, ister beyaz Değişmez Ama siyah gelme Gelirsen eğer Bir yaz yeli gibi gelebilirsin Bir elinde bir dal reyhanla (daha&helliip;)
Hiç özlemedim seni Özlemek dostluktandır dostluğundan öte bulmalıyım seni Sıcaklığını bulmalıyım dokunuşlarını, kenetlenişi Terimizle sulanmalı yeryüzü (daha&helliip;)
Özlediğin Gidip Göremediğindir Özlediğin, gidip göremediğindir; ama, gidip görmek istediğin Özlem, gidip görememendir; ama gidip görmek istemen (daha&helliip;)
seni sevmenin kitabını yazabilirdim oysa gönlümdeki sözcükleri dökebilsem kağıda iki ırmak gibi içime akan gözlerini ılık bir meltem gibi yüzüme vuran dalgalı saçlarını her okşayışımı içimi eriten ılık nefesini anlatabilsem dökebilsem kağıtlara (daha&helliip;)
Gülüşünü özledim… Gülüşündeki özgürlüğü… Dilediğim kadar koşabildiğim, Koştukça mutlu olduğum, Sevdikçe sevildiğim Gülüşündeki dünyamı özledim…. (daha&helliip;)
Sayfa başına git