Aşk Yazıları – Aşk Sözleri

sevgi yazıları

O olmadigi zamanlar, kalabalik icinde bile onsuz olmaktan gelen derin yalnizligi duymuyorsan; onun karsisinda bütün duygularin felce ugramiyorsa; elini tuttugunda icin titremiyorsa; yüzüne baktigin zaman basin dönmüyorsa; "SEVMIYORSUN" demektir (daha&helliip;)
Bugün olduğu gibi yarın da, yarından sonra da, Ondan sonraki günlerde de gözlerimdeki yerinin değişmeyeceğine... Seni bir ömür seveceğime...Kelebek lerin renklerinin insani büyülemesi gibi, yarınımda da hep sevginle yasayacağıma... (daha&helliip;)
Mutlu giden bir beraberliğiniz var. Bu beraberliği artık evlilikle sonuçlandırmanın vaktinin geldiğini düşünüyorsunuz. Şimdi yapılması gereken bu düşüncenizi romantik bir şekilde sevgilinize söylemek. (daha&helliip;)
Günün birinde bir çiçekle su karsilasir ve arkadas olurlar. Ilk önceleri arkadaslik olarak devam eder iliskileri. Tabii ki her zaman lazimdir arkadaslik birbirini tanimak için. (daha&helliip;)
Aşk garip bir oyun. Ayrıca garip olan sadece aşkın kendisi değil, aynı zamanda aşkın sembolleri de oldukça farklı. Gelin aşkın sembollerine birlikte bir göz atalım... (daha&helliip;)
Kadınlar, erkekler ve aşk... Mutluluğun formülünü her yerde aradık durduk ama bir türlü bulamadık. Şimdi, hiç aklımıza gelmeyen bir kaynak bize yardıma hazır; fizik kitapları. Çünkü aşkın dinamiklerini de o meşhur fizik kanunları belirliyor. (daha&helliip;)
Kalp kırıklığının ilk aşaması, korkunç bir kırgınlık hissi. Ama tamamen geçici ve iyileşmek için gerekli. Bununla daha kolay başa çıkmak için aşağıdaki adımları takip edin. (daha&helliip;)
Rabbim Bir insan koy kalbime Ama o insan senin de sevdigin olsun (daha&helliip;)
 "Aşk doğa eczanesinde nasıl elde edilir?"diye hiç düşündünüz mü? Birileri düşünmüş olmalı ki, aşkın reçetesi hazırlandı... Dozunu tutturmaksa size kaldı (daha&helliip;)
 "Numeroloji: Aşk ve İlişki Rehberiniz" adlı kitabın yazarı Sonia Ducie'ye göre, doğum gününüzün, aşk hayatınız üzerinde inanılmaz ve büyüleyici etkileri var (daha&helliip;)
Okuyun, ondan emin olun! BİRBİRİNİZİ gerçekten sevip sevmediğinizi anlamak için ipuçlarına ihtiyacınız var. İşte biz de bu ipuçlarını araştırdık. Biliyoruz aşk bağlarınız kuvvetli ama siz yine de emin olun! (daha&helliip;)
Aşkın Bilinmiyen Kanunları İşte kimi zaman düşündüren, kimi zaman da güldüren aşk kanunları: (daha&helliip;)
Sen Hangi Aşk türüne Yakalandın ? (daha&helliip;)
Seni Seviyorum Aylar önce bir gün seninle konuşurken konuşma sırasında ebedi aşk ucunda ölüm varsa o en hararetli anında öleceksen var demiştin. (daha&helliip;)
Türkçe SENI SEVIYORUM ingilizce I love you Almanca ich liebe dich Fransizca Je t`aime ispanyolca Te quiero italyanca Ti amo (daha&helliip;)
12