İhanet

İhanet
15 Eylül 2007 tarihinde eklendi, 1.515 kez okundu.

Sana hiçbir şey söylemek istemiyorum. Bütün sözcükler yetersiz.. Hiçbir şey yazmak istemiyorum. Engin denizlerde kulaç attığım, üstüme gökkuşağını kuşandığım bu k yalanmış. Şimdi karanlık sularda boğuluyorum. Gökyüzü kurşun gibi ağır. Ne yana dönsem yalan. Gülüşler yalan, vaatler yalan..İnsanlar yalan. Ben seni mi sevdim..Senin gözlerinle mi baktım dünyaya.. senin ellerinle mi çiçek derledim.. sevinçti, aşktı göğsüme bastım. Kocaman bir yalanı seninle mi yaşadım?

Gözlerine baktığım zaman cennet bahçesine geçerdim.. Bir aldatmacaymış, kötü bir rüya.. Kötülüğün bile bir yüzü vardır, bir görünüşü.. ama en beteri buymuş.. bu aldatmaca. Bir masal olsaydın razıydım, bir şiir olsaydın, alır saklardım.Güzel bir yüz kalırdı senden geriye, hoş bir anı.. kimsenin dokunamıyacağı bir tarih. Ama hiçbir şey kalmadı.. Bir yokluğu varsaymışım. Bir HİÇ’e sarılmışım. Çölde serap bile değilsin. Serabın gizli ışığı vardır. Sen ışığı yutan karanlık.. bir kör kuyu.. Ben kör kuyularda kaynak suyu aramışım.

Nasıl olsa biterdi bu aşk. Ama unutulmaz bir hatıra, gençliğin en güzel anısı olarak kalsaydı.. Sen hiçbir şeyin değerini bilmedin. Kökün çürük, yaprağın kül, meyvan zehirmiş. Ben seni aşkın yerine koymuş aldanmışım. Kabahat sende değil, ben insan tanımamışım.

Sana karşı öfke duymuyorum, kırgın değilim, kızgın değilim.. Çünkü sen zaten yokmuşsun. Asıl kızılacak kişi benim.. Küçücük bir toz tanesini bir mücevher sanmışım. Senin ihanetin bana koymadı..Beni kahreden, beni yokeden, beni bin pişman eden tek şey.. bir aşk yaratmış tek başına yaşamışım. Sen zaten yokmuşsun ki.. senin neyine yanayım?

Etiketler:

İhanet Konusuna 11 Yorum Yapıldı
 1. irfrann dedi ki:

  ona sordum beni sewiyormusun edd dedi ama ihanet etti…

 2. SEVİLAY dedi ki:

  AŞK TARİF EDİLEMEZ ANCAK YAŞANIR………..

 3. nur dedi ki:

  onu çok seviyodummmmmm amaa bosa ben yazdım o oynudı böyle oldu :sad: :sad: :sad: :sad:

 4. sibel dedi ki:

  ya bu şiir tam da sanki benim düşüncelerimi okuyormuş gibi, gerçektende çok güzel olmuş aşk kukla gibi bişey sanki ister oynat istersen oynatma ama sonunda hep sevenler acı çekerler…

 5. pınar dedi ki:

  gerçktende cok güzel olmuş.askı herks oyuncak sanıo.madem oyuncak nedn sonunda bu kadr canımz yanıo..

 6. abdullah dedi ki:

  evet arkadaslar bencede güzel sözler keske sevemyi bilse beni sevse ne kadar mutlu ederim onu bilmio

 7. esra dedi ki:

  bencede arkadaşım süper olmuş gerçekten ihanet ednlerin neyine aşk onlar bunları zaten haketmiyor

 8. sertan dedi ki:

  Tek kelimeyle mükemmel olmuş arkadaşım zaten selin arkadaşımızda dogru söylemiş aşk lar yalan olmuş

 9. selin dedi ki:

  artık aşklar yalan olmuş beeee arkadaşlar.

 10. eda dedi ki:

  bu aşkı icat edenin…..

 11. yasemin turkoğlı dedi ki:

  şiir harika tebrikler benim söylemek istediklerimi içimden geçipte yazamadıklarımı kaleme almışsınız

Sayfa başına git