AskTurka.Com

KADINLARIN DUYMAKTAN ÇOK HOŞLANDIĞI 10 ŞEY

Erkeklerin kadınlar hakkında öğrenmeleri gereken bir şey varsa o da onları nasıl mutlu edecekleridir.

Burada kadınların duymayı arzu ettikleri ve duymaktan mutlu olacakları 10 başlık verilmiştir.

10 Numara
“Günün nasıl geçti?”

Ona gününün nasıl geçtiğini sorduğunuzda, yorumu ne kadar düşünceli olduğunuzdur. Size anlatacaklarını dikkatlice dinleyin.
İyi izlenim bırakmasının nedeni: Ona gününün nasıl geçtiğini sormanız sizi modern görüşlü, ilgili ve dürüst kılar.

9 Numara
“Bu kadar seksi olduğuna inanamıyorum!”
Hiçbir kadın komplimandan rahatsız olmaz. Eğer ilişkiniz uzun süreliyse partnerinizi hassas konularda dahi övebilirsiniz.
İyi izlenim bırakmasının nedeni: Bu özellikle uzun süreli ilişkilerde etkilidir. Bu davranış partnerinizin size karşı daha samimi olmasına olanak tanır.

8 Numara
” [….] hakkında ne düşünüyorsun?”

Partnerinize soru sorarak onun düşüncelerine önem verdiğinizi ima edebilirsiniz. O halde bu gece için planlamayı düşündüğünüz herhangi bir şey varsa fikrini öğrenin.
İyi izlenim bırakmasının nedeni: Bu sizin sevecen tavrınızı ortaya koyacaktır. Sizin ilginizi fark ettiği an size karşı kendisini daha yakın hissedecektir.

7 Numara
“Kız arkadaşlarından daha sevimlisin.”
Onu arkadaşlarından sıyırıp farklı bir yere koymanız egosunu tatmin edecektir.
İyi izlenim bırakmasının nedeni: Bu sizin hakkınızda pozitif düşünülmesini sağlayacaktır. Aynı zamanda kız arkadaşları etrafınızdayken daha az endişelenecektir.

6 Numara
“Çok zarifsin.”
Zarifliğini dile getirmeniz kendisini daha iyi hissetmesine yardımcı olacaktır. Tercihleri ve kararlarındaki doğruluğu dile getirin. Her konuda dürüst olması size karşı olan saygısından kaynaklanmaktadır.
İyi izlenim bırakmasının nedeni: Kadınlar içten erkekleri sever, gentleman erkekler vazgeçilmezdir.

5 Numara
“Yatakta muhteşemsin.”
Bu söz onun kendisini bir tanrıça olarak hissetmesini sağlar. Size karşı olar güveni artar. Ayrıca yataktaki utangaçlığının ortadan kalkmasına yardımcı olur.
İyi izlenim bırakmasının nedeni: Performansına olan övgünüz her deneyiminizin değerini bilmeniz anlamına gelir.

4 Numara
“Hayatımı seninle birlikte geçirmek istiyorum.”
Bu ağır bir cümle. Bu nedenle sonuçlarına katlanmanız gerekir. Eğer risk almak istemiyorsanız kendi içinizde kalmasında yarar var. Ya da ima etmek adına “Beni bu kadar ancak sen mutlu edebilirsin” ve “Başka hiç kimseyle birlikte olmak istemiyorum .”gibi cümleler de kullanabilirsiniz
İyi izlenim bırakmasının nedeni: Bütün kadınlar ilişki ilerledikçe resmi sözler duymayı arzu eder. Hislerinin karşı tarafça ifade edilmesi hem kendisini hem de varsa ağabeyini mutlu edecektir.

3 Numara
“You’re my best friend.”
Onunla farklı seks pozisyonları hakkında konuşuyorsunuz. Bu demek oluyor ki onu diğer arkadaşlarınızdan farklı bir yere koyuyorsunuz. Bu ifadeden sonra sizinle konuşurken utangaçlığını yenecektir.
İyi izlenim bırakmasının nedeni: Bu ifade arkadaşlığınızı bir ilişkiye taşıyacaktır.

2 Numara
“Sen mükemmel bir anne olacaksın.”
Birçok kadın günün birinde anne olmayı arzu eder. Hatta bazıları bunun en mükemmel meslek olduğunu düşünür. Bu konudan söz ettiğinizde size karşı olan ilginin ve güvenin arttığını hissedeceksiniz. Aynı zamanda onu ne kadar çok mutlu ettiğinizi gördüğünüzde ne kadar haklı olduğumuzu anlayacaksınız.
İyi izlenim bırakmasının nedeni: Dolaylı olarak, ondan çocuk sahibi olmak istediğinizi ifade etmiş olacaksınız. Bu, kulağına hoş bir müzik gibi gelecektir.

1 Numara
“Sen benim hayatımı tamamlıyorsun.”
Bu ona sizin için tek olduğu izlenimini verir. Tüm kadınlar bunu beraber oldukları erkekten duymayı arzu eder. Bu onu tamamıyla kabullendiğiniz anlamına gelir ve yaşantınızın önemli, vazgeçilmez bir parçası olduğunu ortaya koyar.
İyi izlenim bırakmasının nedeni: Bu basit anlamda yaşantınız boyunca ona ihtiyacınız olduğu ve onsuz yaşayamayacağınız anlamına gelir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın