Aşk Yazıları – Aşk Sözleri

Rüya Tabiri – B –

Rüya Tabiri

Büyükbaba görmek, hayra yorumlanır.   Rüyada büyükbabanızı görmek, yaşamınızda iyi yönde değişikler yapacağınıza, hayırlı bir kısmet çıkıp yakında evleneceğinize, işlerinizin düzelip talihinizin açılacağına yorumlanır.
Rüyada büyükanne veya büyükbabasını gören, büyük bir sevinç ve talihe kavuşur. Abdülgani Nablusi'ye göre, rüyada büyükanne veya büyükbabasını gören, büyük bir sevinç ve talihe kavuşur.
Rüyada büyükannenizi görmek, mutlu olacağınıza işarettir.   Rüyanızda büyükannenizi gördüyseniz, kısmetinizin açılacağına ve sevdiğinize kavuşacağınıza yorumlanmaktadır. Büyükanne görmek, iyi ve zengin biri ile evlenmeye tabir edilmektedir.
Rüyada görülen büyük çanak, şişman ve temiz bir kimsedir. Abdülgani Nablusi'ye göre, rüyada görülen büyük çanak, şişman ve temiz bir kimsedir. Eğer bu çanak camdan ise kadına veya kendisiyle öğünülen arkadaşa işaret eder.
Rüyada büyük abdest görmek, kalabalık içinde utanacağınız bir durum ile karşılaşacağınıza yorumlanır.   Büyük abdestinizi yaptığınızı görmek, toplum arasında rezil olacağınıza işarettir. Büyük abdest görülmesi, hata yaptığınıza ve bu hataları gizlediğinize tabir edilmektedir.
Rüyada büyü görmek, ikiyüzlü kişilere tabir edilir.   Rüyanızda büyü yapıldığını görmek, çevrenizde ikiyüzlü kişilerin olduğuna ve dikkatli olmanıza yorumlanır. Rüyada büyü görülmesi yoksulluğa işarettir. Büyü yaptırdığını görmek, devlet tarafından ceza alınacağına, kendini büyücü olduğunu görmek, birini ihbar edeceğinize yorumlanır. Büyü görülmesi işlerinizin bozulacağına da tabir edilir.
Rüyada elbise veya benzer şeylere bürünmek, güvenli işyerine ve neşeye işarettir. Abdülgani Nablusi'ye göre, rüyada elbise veya benzer şeylere bürünmek, güvenli işyerine ve neşeye işarettir.
Kutsal kitap, Kuran ’ın 85. Suresidir. Buruc, ( büruc) yüksek köşk ve aşikar görülen şey demektir. Rüyada görülen Buruc suresi dünyada sıkıntıya, ahirette feraha alamettir. Allah o kişiyi ilmiyle mükafatlandırır.   Rüyanızda Buruç süresini okuduğunuzu ya da okuyanı duyduğunuzu gördüyseniz Hayatınız boyunca üzüntü çekeceğinize işaret olur. Zorlukların ve korkuların sizi...
Rüyada büro ortamında bulunmak veya büroda çalışmak, olanaklarınızı en iyi şekilde değerlendirip, iyi bir yaşam düzeyi elde etmeye ve takdir kazanmaya delalet eder. Abdülgani Nablusi'ye göre, rüyada büro ortamında bulunmak veya büroda çalışmak, olanaklarınızı en iyi şekilde değerlendirip, iyi bir yaşam düzeyi elde etmeye ve takdir kazanmaya delalet eder.
Rüyada bülbül görmek, hayırlı olan ilme işarettir.   Rüyada bülbül görülmesi, uzun ve mutlu geçecek ömre, hayır işlemeye, gelecekte aileniz ile birlikte saadet içinde yaşayacağınıza işarettir. Bülbülün öttüğünü görmeniz sevinçli haber alacağınıza, geleceğinizi garanti altına alacağınıza yorumlanmaktadır.
Rüyada büfe görmek, bereket manasına gelir.   Rüyada büfe görülmesi bol ve geniş rızka işarettir. Büfede bir şey sattığınızı görmek aile hayatınızın mutlu bir şekilde ilerleyeceğine ve geçim ferahlığına erişeceğinize tabir edilmektedir. Büfe sahibi olduğunuzu görmek, hayır işleyeceğinize işarettir.
Rüyanızda buzdolabı görmek, hayırlı eşe tabir edilmektedir.   Rüyada buzdolabı görülmesi, hayırlı bir eş ile evleneceğinize ve hizmetinde kusur görülmeyen bir kadına tabir edilmektedir. Aynı zamanda buzdolabı görülmesi dürüst dostlarınız olduğunuza yorumlanır.
Rüyada yeni doğmuş buzağı görmek, ününüzün artması manasını taşımaktadır.   Rüyada buzağı görmek, size ihtiyacı olan kişilerin olduğuna ve bu konuda artık bir şey yapmanız gerektiğine işaret edilmektedir. Buzağı eti yediğini görmek, bir duyum alacağınıza, pişirdiğini görmek, kazancınızın çoğalacağına tabir edilir. Yeni dünyaya gelen bir buzağı görmek, itibarınızın çoğalacağına ve...
Rüyada buz görmek, hayırlı değildir. Mal varlığınızı kaybedeceğinize tabir edilmektedir.   Rüyada buz görülmesi kişinin erken yaşta gücünü kuvvetini kaybedeceğine, elindeki tüm varlığınızı kaybedeceğinize, eriyip, biteceğinize yorumlanmaktadır. Kimi zaman da yazın buz görülmesi, sıkıntıdan feraha, ereceğinize kimi zamanda etrafınızda olan kişilerle durmadan tartışmalar yaşayacağınıza işarettir.
Rüyada burnunuzdan kan geldiğini görmek, haram mala tabir edilmektedir.   Rüyada kişi kendi burnundan kan geldiğini görmesi, helal olmayan bir mala sahip olacağınıza, katı bir kan geldiğini görmek, hamileliğinde sorun olan bir hanıma işaret eder. Burnunuzdan kan damladığını görmek, bir kimseden yardım göreceğinize, burnunuzdan kanın bir anda çıkığını görmek, fakirliktir...