Aşk Yazıları – Aşk Sözleri

Rüya Tabiri – C –

Rüya Tabiri

Cebrail (A.S.) ’ı şen olarak kendisine bir vasiyete yahut da müjdeye ait söz söylediğini görse o kimse, şeref ve izzete, kuvvet ve müjdeye kavuşur. Abdülgani Nablusi'ye göre, cebrail (A.S.) ’ı şen olarak kendisine bir vasiyete yahut da müjdeye ait söz söylediğini görse o kimse, şeref ve izzete, kuvvet ve müjdeye...
Rüyada herhangi bir kimseye karşı cebren bir şey yaptırmak istediğini ve onu bir işi yapmaya zorladığını görmek Abdülgani Nablusi'ye göre, rüyada herhangi bir kimseye karşı cebren bir şey yaptırmak istediğini ve onu bir işi yapmaya zorladığını görmek, işlerinin çok düzenli bir şekilde devam edeceğine ve çok ciddi bir kimse ile...
Rüyada verdiğiniz sözden caydığınızı görmek, itibar ve güvenirliliğinizin gittikçe azalmakta olduğuna yorulur. Abdülgani Nablusi'ye göre, rüyada verdiğiniz sözden caydığınızı görmek, itibar ve güvenirliliğinizin gittikçe azalmakta olduğuna yorulur.
Rüyada bir kimsenin canını yakmak, o kimsenin iyiliğini görmeye yorulur. Abdülgani Nablusi'ye göre, rüyada bir kimsenin canını yakmak, o kimsenin iyiliğini görmeye yorulur. Canınızın yandığını görmek, acı bir haberin size malum olmasına işarettir.
Rüyada gönlünün daralması, pişmanlık ve istiğfardır. Abdülgani Nablusi'ye göre, rüyada gönlünün daralması, pişmanlık ve istiğfardır.
Rüyada can kurtarmak, iyilik görmeye ve güvenilir dostlara ihtiyaç duymaya işarettir. Abdülgani Nablusi'ye göre, rüyada can kurtarmak, iyilik görmeye ve güvenilir dostlara ihtiyaç duymaya işarettir. Rüyada cankurtaran otomobili (ambulans) görmek, uzun zamandan beri çok çalıştığınızdan dolayı, yorgun olduğunuz ve dinlenmeniz için size bir ihtar, bir uyarı sayılır. Kendisini cankurtaran otosunun...
Rüyada cankurtaran simidi görmek, rahat ve huzurun eşiğinde olmaya yorulur. Abdülgani Nablusi'ye göre, rüyada cankurtaran simidi görmek, rahat ve huzurun eşiğinde olmaya yorulur.
Rüyada can kurtaran arabası görmek, zor bir durumla karşılaşmaya fakat yardım görmemeye yorulur. Abdülgani Nablusi'ye göre, rüyada can kurtaran arabası görmek, zor bir durumla karşılaşmaya fakat yardım görmemeye yorulur.
Rüyada kendinizi can çekişirken görmek, uzun ve mutlu bir hayat sürmeye işarettir. Abdülgani Nablusi'ye göre, rüyada kendinizi can çekişirken görmek, uzun ve mutlu bir hayat sürmeye işarettir.
Rüyada camış görmek, görülen camışın durumuyla yorumlanır. Abdülgani Nablusi'ye göre, rüyada camış görmek, görülen camışın durumuyla yorumlanır. Camışın boynuzlaması çok fenadır.Allah korusun ani bir hastalık veya kazaya yorulur. Camışı suda görmek, iş ve kazançta önünüzün açık olmasına işarettir. Kudurmuş camış görmek, bir tehlikeye veya kötü habere işarettir. Camışı ahırda görmek...
Rüyada camgöz olduğunu görmek, evrenin esrarı hakkındaki bilgilere yeni bir şey katmaya işarettir. Abdülgani Nablusi'ye göre, rüyada camgöz olduğunu görmek, evrenin esrarı hakkındaki bilgilere yeni bir şey katmaya işarettir.
Rüyada cüzzam hastalığına yakalandığını görmek mal ve nimete sahip olacağına Abdülgani Nablusi'ye göre, rüyada cüzzam hastalığına yakalandığını görmek mal ve nimete sahip olacağına, cüzzamlı bir yaradan kan ve irin aktığını görmek, haram mala yorumlanır.
Rüyada cüzdan görülmesi, hayra ve doğru yolda olduğunuza tabir edilmektedir.   Rüyada cüzdan görmek, hayır ve hasenatınızın çok olacağına, iş hayatınızda yeni başarılara imza atacağınıza yorumlanmaktadır. Rüyada çantası ya da cüzdanını eline alarak dışarı çıktığını gören kişinin, evinden eşyası çıkar. Cüzdanını kaybettiğini gören kişinin, başına kötü bir şey gelmeyeceğine yorumlanmaktadır.
Rüyada Kuran cüzü görmeniz hayırlıdır.   Rüyada bir cüz okuduğunuzu ya da okunduğunu duymanız, hayra işaret olunmakla birlikte, sıkıntıdan kurtulacağınıza ve feraha kavuşacağınıza yorumlanmaktadır.  
Rüyada cüret gösterdiğinizi görmeniz, hayırlı değildir.   Rüyada herhangi bir olayda cüret gösterdiğinizi görmeniz, hayırlı işler yapmadığınıza, sizi sıkıntıya ve üzüntüye sokacak işler peşinde koştuğunuza, büyük kabahat işleyeceğinize yorulmaktadır. Kimi zaman da cüret gösterdiğiniz bir davranışta bulunmak, hayırlı bir iş ise hayra koşacağınıza tabir edilmektedir.