Aşk Yazıları – Aşk Sözleri

Rüya Tabiri – J –

Rüya Tabiri

Rüyasında jüpiter gezegenini görmek devlet başkanına işarettir. Jüpiter'in ay ile birlikte görülmesi alım-satım, rızık ve dünyalığa delalettir. Jüpiter'i aşağıya doğru kayarken görmek, namaz, oruç ve Hacc gibi ibadetlere işarettir. Rüyasında Jüpiter yıldızını gören kişi, çalışamayacak kadar hastalanacak demektir.
Rüyada jöle görmek  Rüyasında jöle gören kişi çok eğleneceği bir davete katılacaktır.Saydam ve güzel renkli jöle kısmettir.Rüyada jöle varlık ile yorumlanır.Jöle yediğinizi görmek sağlıklı olduğunuza,jöle yaptığınızı görmek hastaneye gideceğinize delalettir.
Rüyada jop görülmesi itibar ve güce işarettir.   Rüyada elinizde bulunan jop işinizde başarılı olacağınıza, itibar, güç, iktidar sahibi olacağınıza, jop ya da kamçı görmek, arzularınızın yerine geleceğine işarettir. Elinizde bir jop ile birini dövdüğünüzü görmek, o kimseyi ya da başka birini herkesin gözü önünde rezil edeceğinize tabir edilmektedir.
Rüyada jokey görmek, hayırlı kısmet, murat manasını taşımaktadır.   Rüyada görülen jokey, hayırlı habere, durumunun şimdikinden çok daha iyi olacağına, kısmetinizin açılacağına ve muradınıza ereceğinize işarettir. Aynı zamanda jokey görmek uzun bir seyahat manasına da gelmektedir. Jokeyin attan düştüğünü görmek, uzakta olan birinin artık döneceğine, jokey olup yarıştığını görmek, para...
Rüyada jilet görmek  Rüyada jilet görmek, uzun zamandır sürüncemede olan bir olayın iyi şekilde sonuçlanacağına işarettir.Temiz ve parlak jilet güç ile yorumlanır.Ancak rüyada kan görülürse yorum yapılmaz.Aynı zamanda jilet sağlık ve mutluluk anlamına da gelir.Jileti elinde gören kimse başkalarından daha üstün bir konuma gelir.Jilet paslı ve körse başarısızlık demektir.
Rüyada jeton görmek Kısa mesafeli yolculuğa veya sevindirici bir haber almaya delalettir.Rüyada jeton görmek çok para kazanacağınız anlamına gelir.Paranın kolay bir şekilde kazanılacağına işarettir.
Rüyada jet görmek Rüyasında jet gören kimse çok yakında kıskanılacak bir başarıya ulaşacak demektir.Bir jet uçağına bindiğinizi görmek büyük başarılara imza atacağınıza delalettir.Terfi ve iş hayatında ilerlemeye işarettir.Aynı zamanda acelecilikle de yorumlanır.
Rüyada jeolog görmek, insanların geçmişte başından geçenlere ve garip haberlere delalettir. Rüyada jeolog görmek buluşla yorumlanır. Rüyanızda bir jeolog ile tanışmak, önemli şeyler öğreneceğiniz anlamına gelir. Onunla oturup yemek yemek ise öğreneceğiniz bilgilerden oldukça faydalanacağınıza işarettir.
Bir kimsenin rüyasında jeneratör görmesi, o kişinin mesleğinde umulmadık bir şekilde yükseleceğine işarettir. Rüyayı gören kadınsa, erkek evlat sahibi olacak demektir. Rüyada jeneratör görmek enerji ile tabir edilir. Rüyada jeneratörü çalıştırdığını görmek, bilginizle etrafınızdakileri aydınlattığınız anlamına gelir. 
Rüyada jartiyer görmek, kişinin eşinden veya sevgilisinden alacağı sıkıntı anlamına gelir. Rüyada jartiyer görmek gizlilik ile tabir olunur. Çorabınıza jartiyer takmak bir sırrınızı saklamaya çalıştığınıza, başka birinin jartiyerini görmek ise o kişinin sırrını öğrenmeye delalettir.
Rüyada Japon gülü görmek, büyük bir seyahatin habercisidir. Rüyanızda japon gülü gördüyseniz, uzun ve hayırlı bir yolculuğa çıkacaksınız demektir.  
Rüyasında Japon gören kimse, eğer bekar ise hayatını sadık birisi ile birleştirecek demektir. Rüyayı gören kişi evli ise bu da hayra yorulur. Evli olan kişinin bu rüyayı görmesi, evliliğinin çok mutlu geçeceği anlamına gelir.
Rüyada jandarma görmek  Rüyasında jandarma gören kişiyi çok yakın zamanda büyük mücadeleler bekliyor demektir.Ancak uğraşlarının sonucunda kesin başarıya ulaşacaktır.Rüyada jandarma görmek başarı ile yorumlanır.Karakolda bir jandarma görmek ve konuşmak iyi haber alınacağına delalettir.Rüyada jandarma görmek hayır ile yorumlanır.
Rüyada jambon yemek, sağlığın bozulmasına işarettir. Rüyasında jambon yediğini gören kişi, hastalanır. Jambon satın almak ise o kişinin bir günah işlediğine delalettir.
Rüyada jaluzi görmek Rüyada perdelik jaluzi görmek, çok yakında hayırlı bir haber alınacağına işarettir.Aynı zamanda dikkat ile sakladığınız bir sırrınızın başkaları tarafından öğrenileceğine delalettir.Eğer rüyayı gören kişi hasta ise bu hastalığından yakın zamanda kurtulur.