Aşk Yazıları – Aşk Sözleri

Rüya Tabiri – L –

Rüya Tabiri

Lületaşı görmek   Rüyada lületaşı görmek veya lüle taşı ile yapılan bir eşya gören bir kimse, kendisine kötülük yapmak isteyen insanlara işaret eder. Rüya sahibinin kendisini hain ruhlu akrabasından sakınması gerekeceğine işaret eder.
Rüyada Lüks eşya görmek, dedikoduya işaret eder.   Rüyada lüks eşya görmek, aleyhine yapılan dedikodulara işarettir. Yine rüyasında lüks bir otel görmek, lüks bir gazinoda bulunmak, sizi kıskanan insanların sizin hakkınızda kötülük yapacağına delalet eder.
lüfer, balık, deniz ürünleri   Rüyasında lüfer balığını gören kimse mutlu, neşeli günler geçireceğine,  lüfer balığı görmek, bol rızık ve narin, kibar insanlarla tanışıp vakit geçireceğine yorumlanır.
Rüyada LUT(A.S) görmek   Bir kimse rüyasında  Hz Lût (A.S) ‘ı görmesi, kendisi ve bağlı olan kabilesini sıkıntılı bir dönem geçireceğine işaret olabilir. Bazı tabirciler Hz Lût (A.S) rüyasında görmesi düşmanına galip gelmesi ve Düşmanın (C.C) tarafından gazaba uğrayacağına tabir edilir. Hz Lût (A.S) hanımını gören kişi rüya sahibi kadın...
Rüyada Lunapark İçindeki bitmeyen çocukluğudur.   Bir kimse rüyasında Lunapark görmesi, ya da Lunaparka gittiğini görmek, insanın içindeki çocukluğu anlamına gelir. Rüya sahibinin büyümeyi reddetmek demesidir. Kimi zamanda rüyada Lunapark görmek, mesuliyet demektir. Lunapark rüyaları artık büyüme zamanınızın geldiği anlamda yorumlanır. 
Rüyada Losyon görmek, rüya sahibinin sevinç ve feraha işaret eder.   Rüyada losyon, uçarı, havai ve ne yaptığını bilmeyen kişiliği netleşmemiş insana işaret eder.  Losyon kullanmak ise rüya sahibinin sevinç ve ferahlığa kavuşacağına delalet eder. Losyonu bir mağazadan aldığını görmek, küçük bir kabahatinizi affettirmek için eşinize bir hediye vermek istediğinize...
Rüyada Lokum görmek, meşakkat ve sıkıntılı mala işaret eder.   Rüyasında lokum görmek, güçlük ve sıkıntı ile elde edilecek mal ve rızıkla tabir edilir. Bir kimse rüyasında Lokum yediğini görürse, rüya sahibinin hakkında dedikodu yapılması, ya da kötü bir söz işiteceğine işaretle yorumlanır.
Rüyada Lokomotif görmek, iş hayatında başarılı olmaya işaret eder.   Bir kimse rüyasında lokomotif makinasını çalıştırdığı görür ise,  İş yaşamında kariyer sahibi olacak, birçok güzel yolculuğa çıkacaksınız işaret eder. Şayet hasar görmüş ya da raydan çıkmış bir lokomotif, dertli günlerin geleceğine işaretle yorumlanır.
Rüyada Lokman suresi görmek   Kim rüyasında Lokman suresini okur veya okuyanı dinlerse ise, o kişinin sözlerinden halk büyük faydalar görür. Allah (C.C.) ona ilim ve fazilet sahibi olmasını nasip eyler. Uzun ömürlü olur. Bazı tabirciler göre de rüyada Lokman Suresini veya ondan bir ayeti okuduğunu görmek, yüce Allah ’ın...
Rüyada Lokman hekim olduğunu görmek, ilim ve hikmet sahibi olmaya işarettir.   Bir kimse rüyasında Lokman hekim ’ i görmesi ilim ve bilgelik sahibi olmaya ve temiz amel işlemeye işaretle yorumlanır. Ehil bir kimsenin rüyasında Lokman Hekim ’i görmesi insanların faydalanacağı öğütlerde bulunmasına delalet eder.
Rüyada Lokanta görmek, refah ve bol rızıka işarettir.     Rüyada lokanta sahibi olduğunu görmek, izzet sahibi refah ve bol rızka delâlet eder. Bir kimse lokantaya gidip yemek yediğini görürse kazandığı parayı kolaylıkla harcayacağına işaret eder.
Rüyada Lohusa görmek   Şayet rüyanızda lohusa bir kadın görüyorsanız bu rüya evde mevcut bir hastaya tabir edilebilir, şayet rüyasında lohusa gören erkek ise bu rüya yeni alınacak bir müjdeye ya da sevinçlere işaret olabilir.
Rüyada Livata, erkeğin erkekle veya erkeğin kadınla zina etmesini görmesi,   Dünyalıkta meydana gelecek zarara, haram olan iş ve fiillere, Bir gençle livata yapmak, o genç için hayırlı bir iş yapmaya yahut düşmanına galip gelmeye, Küçük bir çocukla bu fiili işlediğini görmek, kendine yakışmayan bir iş yapmaya, Bu fiil, iş...
Rüyada Lise görmek başarılı olmaya işarettir.   Rüyasında lisede okuduğunu gören kimse, sabırlı olup, başarı olmaya gayret ederse çok başarılı olacağına işaret eder.
Rüyada farklı bir dilde konuştuğunu görmek,yolculuğa işarettir.   Rüyada farklı hiç bilmediği ve anlamadığı bir dille konuştuğunu görmesi, uzak bir yere yolculuğa çıkacağına delâlet eder.