Aşk Yazıları – Aşk Sözleri

Rüya Tabiri – N –

Rüya Tabiri

Rüyada nüfus kağıdı görmek sevinçli bir habere işarettir   Rüyada bir nüfus dairesinde bulunup bir işinizi takip ettiğinizi veya kendinize yahut çocuklarınızdan birine bir nüfus kağıdı çıkartmaya çalıştığınızı görmek, ailenize katılacak yeni bir kimsenin bulunduğuna veya uzak bir memleketten bir yakınınızın yurda döneceğine, yahut çok sevinçli bir haber alacağınıza delalet...
Rüyada nutuk söylediğini görmek, makamının yükseleceğine işarettir Bir toplantıda, bir toplulukla, kalabalık bir yerde nutuk söylediğini görmek, rütbe ve mevkinin artacağına ve makamının yükseleceğine delildir.
Bir kimse rüyada Nur Suresi okuması,   Rüyada Nur suresini okuduğunu görmek, iyilikle emretmeye, kötülükten nehyetmeye Allah için sevmeye işarettir
Rüyada nur görmek hidayete nail olmaya yorumlanabilir. Eğer kafir olan bir kimse rüyada zulmetten nura ve karanlıktan aydınlığa çıktığını görürse, Allah (C.C) onu İslam ve imanla şereflendirir ve bu kimse dünya ve ahiret hayatında manen Allah (C.C)'a yaklaşır. İnsanın nurdan zulmete çıkması, zenginlikten fakirliğe düşmesine, büyüklükten sonra alçalmaya, hidayetten sonra...
Nun Suresini okuduğunu görmek   Bir kimse rüyasında Nun Suresini okuduğunu görmek, kitabet ve belâgat rızıklanmaya, akla, ilme ve güzel ahlaka işarettir.
Rüyada numunelik eşyalar görmek, kazanç kapısının açılmasına işarettir Rüyada bazı numunelik eşyaları incelediğinizi görmek, sizinle ticari bir münasebet kurmak isteyen bazı firmaların bugün yarın iş yerinize geleceklerine ve onlarla anlaşırsanız oldukça bir kazanç kapısının açılacağına delalet eder.
Rüyada rakam görmek şansla tabir olunur Rüyada rakam görmek, serbest ticarette iyi bir şansa delalet eder. Rüyada sayı saydığınızı görmek veya elinizdeki bir nota bakarak bir yerin numarası ile orayı aradığınızı görmek, bir borsada satın aldığınız hisse senetlerinin fiyatlarının düşeceğine ve bir miktar zarar edeceğinize delalet eder.
Rüyada Nöbetçi asker görmek Rüyada nöbet bekleyen,görevinin başında,görevini tam anlamıyla yapan bir asker görmek, hayatınızın güvenlik ve emniyet içinde bulunduğuna delildir.
Rüyada düşmanın geleceği yerlerde nöbet beklemek Allah'ın emirlerini yerine getirmeye yorumlanabilir. Eğer bir kimse arasında çatışma olduğu birilerinin kendisine vereceği zararın farkında olup buralarda nöbet beklediğini görmesi, ibadette edeceği devamlılığa ve Sünnet-i Seniyyeye uymaya, Allah Teala Hazretleri'nden korkmaya işaret edebilir. Bir kimse rüyada kendisini nöbet beklediğini veya cihata çıktığını görürse,...
Rüyada noter görmek hayırlı değildir Rüyada noter  görmek hiç iyi değildir. Rüyada noter gördüyseniz yapacağınız işlerde daha dikkatli olmalı, her işe girmemeli ve hayatınızda ki her şeye dikkat etmelisiniz.
Rüyada nota görmek aşk konuları hakkında dikkatli olunması gerektiğine delalet eder Rüyada müzik notası görmek, bu günler de işlerinizi yaparken uyanık davranmak gerektiğine, aşık olabileceğiniz için dikkatli bulunmanıza işarettir.
Rüyada görülen noksanlık malın eksilmesine tabir edilebilir. Rüyada görülen noksanlık, eğer insan unsurlarından olursa, mal ve nimetin azalmasına işaret edebilir.
Rüyada nohut görmek kedere delalet eder Rüyada kuru  nohut görmek, kedere ve kafa yorgunluğuna delalet eder. Eğer nohutla birlikte diğer bir şey de yenirse hayırlıdır.
Rüyada nişasta görmek gürültü ile yapılacak olan evliliğe işarettir   Dırıltı, gürültü ile yapılacak bir evliliğe delalet eder. Bazılarına göre ise, rüyada nişasta helvası görmek ve yemek, çok sakin ve durgun bir hayatınız olduğuna, kimsenin etlisine ve sütlüsüne karışmayıp kendi halinizde bir hayat yaşadığınıza işarettir
Rüyada nişanlanmak ya yardım görmek, yada hayırsızlıkla tabir olunur Rüyada tanımadığı birisiyle nişanlandığını görmek, ummadığı bir anda ummadığı bir kişiden yardım göreceğine, nişanlıdığı insanı tanıması, mutluluğa ve sağlığa işarettir. Nişanın bozulması ise hayırla yorumlanmaz.