Aşk Yazıları – Aşk Sözleri

Sayfa

580
Sayfa

Rüyada sayfa görmek, yaptığınız hataların farkına varacağınızı, pişmanlık duyacağınızı işaret eder. Sayfadan bir şey okuduğunu görmek, bol paraya kavuşacağınıza yorumlanır   Rüyada temiz bir sayfa görmek, kadına müjde ve ferahlığa. Rüyada kadının bir sayfa verdiğini görmek sevindirici bir işe delalet eder. Rüyada elindeki sayfayı düşürmek vefat etmeye, sol eliyle bir sayfaya yazı yazmak çirkin söz ve harekete delalet eder. Ayrıca rüyada sol elinde sayfa görmek yaptığı işten pişman olmaya, sağ elle sayfayı yazmak ya da sayfanın sağ elde olması hayır ve berekete, sevinç ve saadete delalet eder. Bir sayfaya bakmak ve onu okuyamamak mirasa alamaya okumak ise mirasa varis olmaya işarettir. Rüyada sayfayı tersinden okumak borca, mahşerde dağıtılan sayfaları görmek gerçek imana ve Salih amele, kurtuluşa delalet eder. Yaptığınız hataların farkına varacağınızı, pişmanlık duyacağınızı işaret eder. Sayfadan bir şey okuduğunu görmek, bol paraya kavuşacağınıza yorumlanır.

Rüyada sayfa görmek, yaptığınız hataların farkına varacağınızı, pişmanlık duyacağınızı işaret eder. Sayfadan bir şey okuduğunu görmek, bol paraya kavuşacağınıza yorumlanır.

Rüyada sayfaya malik olmak, kadına yorumlanır. Rüyada bir adamın sayfa alması, o kişi için müjde ve ferahlıktır. Rüyada kendisine bir kadının bir sayfa verdiğini gören kişi, sevindirici bir iişi bekler. Şayet kadın örtülü, sayfa da açık ise, rüya sahibinin sakınması gereken meşhur bir habere delalet eder. Rüyada elinde dürülmüş bir sayfa gören kişinin ölmesinden korkulur. Rüyada sol tarafında bir sayfa bulunduğunu gören kişi, yaptığı işten pişman olacağına yorulur. Rüyada sol eliyle bir sayfa yazdığını gören kişi, şair değilse bile şiir yazar ya da çirkin bir iş işler veya zinadan bir çocuğu olur. Rüyada elinde Farsça yazılmış bir sayfa olduğunu gören kişi, zillet ve sıkıntıya düşeceğine delalet eder. Bir sayfaya baktığını ve onu okuyamadığını gören kişi, bir mirasa nail olur, sayfayı okuduğunu gören kimse, bir mirasa varis olur, ters tarafından okuyan kişi ise üzerine borç birikeceğine işarettir. Kıyamette dağıtılmış sayfaları görmek, rüya sahibinin imanının düzgünlüğüne ve Peygamber (A.S.)’in lisani ile Allah (C.C.) tarafından gelen şeyleri tasdik edip şüpheyi reddetmesine delalet eder.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.