Aşk Yazıları – Aşk Sözleri

Sevgililer Günü

Sevgililer Günü için son 1 gün… Eminim birçok kişi henüz ne yapacağına karar verememiştir. Şık bir restauranta gitmek çok romantik ama işin içine maliyet kısmı girince insanın iştahı kaçabiliyor :) Malum özel günler ekstra masraflar çıkınca bütçeler biraz sarsırlıyor… Fakat bana soracak olursanız çok para harcamadan dışarıda geçireceğiniz zamandan çok...
Tüm yaşantınız boyunca en güzel günleri, en neşeli anları ve sevginin doruklarını beraber yaşamanızı diIerim… MutIuIukIar…Daha nice birIikte geçireceğimiz yıIIarımızı kutIamak diIeği iIe canım.Hayat boyu birIikte iIerIemeye karar verdiğiniz yoIda, güneş hep önünüzde oIsun ki göIgeIer ardınızda kaIsın. Bir ömür boyu mutIuIukIar diIerim.BirIeşen eIIerimiz ve kaIpIerimiz birbirinden hiç ayrıImayacak. EvIiIik...
Her yıl 14 Şubat’ta kutlanılan Sevgililer Günü, bu yıl 12 Şubat’ta kutlanacak. 14 Şubat Pazartesi gününün aynı zamanda Mevlit Kandili olması nedeniyle, mekanlar Sevgililer Günü konser ve partilerini iki gün öne çektiler. İşte 12 Şubat tarihinde düzenlenecek Sevgililer Günü partileri ve konserleri: (daha&helliip;)
O'nu hatırladıkta başı göğe ermişçesine ya da asansör boşluğuna düşmüşçesine ürperiyorsa yüreğiniz... (daha&helliip;)
Emirkan - Sevgililer Günü (Demet Akalın - Düet) Ne dağları aştım ne denizleri Gözlerinde saklı cennetim benim (daha&helliip;)
Sen güneşin doğduğu, karanlığın bittiği yerdesin sen hep kalbimde yatan tek sevgilimsin. Sevgililer günün kutlu olsun! (daha&helliip;)
Sevgi kutusuBugün sevgiliniz, eşiniz ve çocuğunuzla aranıza bir 'sevgi kutusu' koyun... (daha&helliip;)
• Yüreğim hafif ıslaktır benim kuytu köşelerde ağlamaktan ve rengi hafif uçuktur kurusun diye kaç kez güneşe asmaktan. Sevgililer günün kutlu olsun aşkım. (daha&helliip;)
• Sana doğru bir kelebek uçurdum, dağları denizleri aştı seni buldu, yanağınaufacık bir öpücük kondurdu. Hissettin mi? Sevgililer günün kutlu olsun! (daha&helliip;)
Sevgilinize sevgililer gününde alınabilecek en iyi hediyenin neler olabileceğini iyice düşünmek gerekiyor açıkçası. Sevgililer günü(14 şubat) hediyesi olarak sadece ona özel, kişiye özgü, alışılagelmişin dışında bir hediye almak ilişkiniz için büyük önem taşıyor. (daha&helliip;)
SEVGİLİLER GÜNÜ Hakkında değişik yorum ve tanımlamaların yapıldığı bu günle ilgili bir görüş bakın söyle: St. Valentine Aşıklar Günü, İsa'dan önce 4.yüzyıl Roması'nda kutlanan, Çobanların Tanrısı " Faurus Lupercus" şenliğine, başka bir deyişle " Kurt Bayramı'na salıyor köklerini. (daha&helliip;)