Aşk Sözleri, Aşk Yazıları, Aşk Şiirleri Güzel Sözler, Güzel Yazılar Eklemek için TIKLAYIN
Aşk Sözleri
Benimsayfam'da Paylaş Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş
 1. ela
  12th Ekim, 2008 20:36

  slm bu siteye dah hiç yorum yazılmamış bari ben yazıyım dedim valla çok güzel hazırlamışsınız ellerinize sağlık bende bir gün yeri ve zamnı gelince kendimi öldüreceğim bir vefasız için beeeeeeeeeee…..

 2. SİBELL
  20th Ekim, 2008 21:17

  Çok seviorum bee çokkkkkkkkk ya kavuşamazsammmmmm.. ya hayalde kalırsa işte ozamann işte ozamannnnnnn kıyarımm hiç düşünmedenn ((( tuncay seni çokkkk seviorumm )))

 3. rengigül
  25th Ekim, 2008 15:18

  cok sewıyorum hemde cook senın için ölüyorum eLweda…! herşey senın ıcındı belkı deısık bısydı ama senı herseyden herkezden cok sewdım elweda sımdı elweda aşkım son aşkım dıyısımdı sana elweda senın ıcın yaptım bunu

 4. efsane
  30th Kasım, 2008 20:13

  her konuyu sevmeye bağlamayın lütfen. ha faktimiz geldiğinde bu kocaman dünyada hiç kimse ama hiç kimse kalmayacak herkez ölümü tadıcak.

 5. GÖKHAN
  3rd Aralık, 2008 18:27

  eyer şu yaşadığımız dünyada ölüm olmasaydı HZ MUHAMMED (S.A.V) ÖLMEZDİ şunu unutmayın ölüm ALLAHIN emridir hiç kimse kendi canına kıyamaz ölüm en acı olsada bu dünyada yaşatmaktan iyidir bu acıyla yaşayacağıma ölmeyi tercih ederim ama en acısı öldüğümüz gün arkdamızdan ağlayan ailemizdir işte o zaman ölümün tadı size daha iyi gelecektir bunu hiç bir zaman

Sayfalar: [1] 2 3 4 » Tüm Yorumlar

Adınız (Gerekli)

Mail (Paylasilmaz) (Gerekli)